Cialis Nasıl Kullanılır?

Cialis Nasıl Kullanılır? Sorusu için sizlerle bazı bilgiler paylaşacağız. Paylaşılan bilgilerin uygulanması çok önemlidir. Zira sağlığınız firmamız için çok önemlidir.

Cialis Doktorlar tarafından tedavi amacıyla kullanılabilen ve reçete ile eczanelerde de satılan bir üründür. Cialis ‘İn tavsiye edilen dozda kullanılması gerekir. Bununla beraber ürün 50 yaş üzerindeki sigara tüketen bazı kişilerde etkisini az gösterebilir. Bu tür durumlarda dozu artırarak kullanmaya kesinlikle çalışmamalısınız.

Cialis aç ve tok karna saf su ile içilmesi gereken bir üründür. Bununla beraber Alkol beraberinde kesinlikle kullanmamanız önerilmektedir.

Cialis doktor tarafından tavsiye edildiyse eğer, 5 mg lık şekilde kullanılır. Genelde prostat sonrası doktorlar tarafından reçete edilir. Bu tedavi sırasında unutulan dozlar tekraren alınmamalıdır.

Cialis kullanmadan evvel kutu içindeki yönergeleri muhakkak okumalısınız. Kutuda yazılan günde 1 defadan fazla almayın notunu kesinlikle dikkat almanız önerilmektedir. Cinsel ilişkiye girmeden 1 saat evvel ilacı almanız önerilmektedir.

Her ne kadar aç ve tok karna alınıyor desek de, bizlerin size tavsiyesi yemeklerden 2 – 3 saat sonrası alınması yönündedir.

Kalp problemleri olan kişilerin ürünü kullanmadan evvel Doktora danışmaları gerekir.

Cialis Nasıl Kullanılır?
Bu yazıya henüz yorum yapan olmadı, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Comments are closed.